ZLINE Autograph 24" Touchstone 151 Can Beverage Fridge with Black Stainless Glass Door and Champagne Bronze Handle, RBSOZ-BS-24-CB
Brand: ZLINE
Model: RBSOZ-BS-24-CB
Skip to product information
Memorial Day Sale 🇺🇸
Shipping calculated at checkout.
Payment Plans Available
Color: Black
Accent: Bronze
In stock - Ready to Ship
Free Curbside Delivery
Estimated Arrival: May 28 to Jun 04
Ask about this product Get an answer now with AI
Collapsible content
BETTER TOGETHER
DESCRIPTION
Luxury isn’t meant to be desired - it’s meant to be attainable. The ZLINE 24" Touchstone 151 Can Beverage Fridge features an outdoor-compatible cooling system and an integrated glass door, giving you ultimate flexibility to host parties of any size. With an elevated level of luxurious design coupled with a stunning stainless steel interior, ZLINE Touchstone Beverage Fridges are masterfully crafted to set a new standard of entertainment for your home — indoors or out.
SPECIFICATIONS & DIMENSIONS
  • Dimensions: 23.88" W x 23.25" D x 34" H
  • Cutout Dimensions: 24" W x 24" D x 34.13" H
  • Total Capacity: 5.2 cu.ft.
  • Can Storage: 151 x Cans or 79 x 12 oz Bottles
  • Number of Doors: 1
  • Number of Zones: 1
  • Door Material: Triple Pane Glass
  • Number of Racks/Shelves: 3 x Glass, 1 x Stainless Steel Rack
  • Temperature Range: 34 °F to 65 °F
  • Cooling System: Fan-Assisted Sealed Cooling System
  • Hinge Side: Right or Left (Reversible)
  • Electrical Requirements: 120 V
  • Amps: 15 A
  • Weight: 154 lbs
  • Warranty: 2-Year Parts and Labor Warranty // 5-Year Parts-Only for Sealed System
INSTALLATION & GUIDES
SHIPPING POLICY
Free Curbside Delivery
Tracking & Delivery Scheduling
See our full Shipping Policy here.
RETURN POLICY
Restocking Fee
Please note, a 15% restocking fee will be applied to all approved returns.