ZLINE Autograph 24" Touchstone 151 Can Beverage Fridge with Panel Ready Glass Door and Champagne Bronze Handle, RBSPOZ-24-CB
Brand: ZLINE
Model: RBSPOZ-24-CB
Skip to product information
Memorial Day Sale 🇺🇸
Shipping calculated at checkout.
Payment Plans Available
Accent: Bronze
In stock - Ready to Ship
Free Curbside Delivery
Estimated Arrival: May 28 to Jun 04
Ask about this product Get an answer now with AI
Collapsible content
BETTER TOGETHER
DESCRIPTION
Indulge in luxury that is not just desirable, but also attainable. The ZLINE 24" Touchstone 151 Can Beverage Fridge with Panel Ready Glass Door boasts an outdoor-compatible cooling system and an integrated glass door to cater to any occasion. Elevate your home entertaining game with the masterful design of ZLINE Touchstone Beverage Fridges, setting a new standard of luxurious living both indoors and outdoors.
SPECIFICATIONS & DIMENSIONS
  • Dimensions: 23.88" W x 23.25" D x 34" H
  • Cutout Dimensions: 24" W x 24" D x 34.13" H
  • Total Capacity: 5.2 cu.ft.
  • Can Storage: 151 x Cans or 79 x 12 oz Bottles
  • Number of Doors: 1
  • Number of Zones: 1
  • Color: Stainless Steel
  • Accent: Champagne Bronze
  • Door Material: Triple Pane Glass
  • Number of Racks/Shelves: 3 x Glass, 1 x Stainless Steel Rack
  • Temperature Range: 34 °F to 65 °F
  • Cooling System: Fan-Assisted Sealed Cooling System
  • Hinge Side: Right or Left (Reversible)
  • Electrical Requirements: 120 V
  • Amps: 15 A
  • Weight: 147 lbs
  • Warranty: 2-Year Parts and Labor Warranty // 5-Year Parts-Only for Sealed System
INSTALLATION & GUIDES
SHIPPING POLICY
Free Curbside Delivery
Tracking & Delivery Scheduling
See our full Shipping Policy here.
RETURN POLICY
Restocking Fee
Please note, a 15% restocking fee will be applied to all approved returns.